Cafeneaua cu stare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Cafeneaua cu stare

Forum cu aroma de cafea sau de prietenie?


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Carti,filme,seriale tv,documentare!

5 participanți

Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 3]

1Carti,filme,seriale tv,documentare!  Empty Carti,filme,seriale tv,documentare! Vin Aug 24 2012, 21:08

Coryna

Coryna
Biker girl

Nu conteaza daca e un siropel de Danielle Steel,un serial horror gen True Blood sau ultimul blockbuster vizionat la mall! :D

Vizitato


Vizitator

nu-s pasionata de filme

Vizitato


Vizitator

Daniela_ a scris:nu-s pasionata de filme
Mie mi-au placut filmele, doar ca in ultimul timp nu ma mai pasioneaza televiziunea, in general, ma oboseste, insa urmaresc cu placere (inca) un anumit canal...ID, cu crime rezolvate...Cred ca voi deveni sadica... :ZaxzZCV:

Coryna

Coryna
Biker girl

Daniela_ a scris:nu-s pasionata de filme
:)((): nici de carti bre????

venus`

venus`
Fata din Milo
Fata din Milo

am vazut un episod dintr-un serial nou..."Go on" se numeste...mi-a placut tare mult! :D

Coryna

Coryna
Biker girl

eu am vazut prima serie din Homeland si mi s-a parut f interesant!

venus`

venus`
Fata din Milo
Fata din Milo

Coryna a scris:eu am vazut prima serie din Homeland si mi s-a parut f interesant!
[flash(425,350)]

nu pot sa vad link-ul... :)(():

Coryna

Coryna
Biker girl

venus` a scris:
Coryna a scris:eu am vazut prima serie din Homeland si mi s-a parut f interesant!
[flash(425,350)]

nu pot sa vad link-ul... :)(():
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Vizitato


Vizitator

Coryna a scris:
venus` a scris:
Coryna a scris:eu am vazut prima serie din Homeland si mi s-a parut f interesant!
[flash(425,350)]

nu pot sa vad link-ul... :)(():

Si iar scrie cu rosu..."Doar administratorii au dreptul sa vada acest link"

venus`

venus`
Fata din Milo
Fata din Milo

da... lol!

Vizitato


Vizitator

venus` a scris:da... lol!
Cu un rosu titzian! 33 51

Coryna

Coryna
Biker girl

azi am fost la lansarea aniversara a cartii "Amintiri din pribegie" de Neagu Djuvara...ce pot sa spun?...o incantare de om!
ps. ca o concluzie...lumea inca mai citeste si in numar mare chiar! 68

WAYNE JOHN


vrajitorul IT-ist
vrajitorul IT-ist

wow,,,,,culturaaaa...zau deca nu e considerata azi rara avis...da io vreau ma gandesc la ea ca la pasarea phoenix....p-aci mai vine DORU MUNTEANU....si G LIIceanu cu D_NA AURORA AU FOST n aprilie 7

Vizitato


Vizitator

WAYNE JOHN a scris:wow,,,,,culturaaaa...zau deca nu e considerata azi rara avis...da io vreau ma gandesc la ea ca la pasarea phoenix....p-aci mai vine DORU MUNTEANU....si G LIIceanu cu D_NA AURORA AU FOST n aprilie 7
P-aici, pa unde?

WAYNE JOHN


vrajitorul IT-ist
vrajitorul IT-ist

nush....mie imi place "ARENA LEILOR"....acu contine si o leoaica.....da nush daca se pune ca ala nu e film....nici documentar....cred ca e mai mult utilitar 38

WAYNE JOHN


vrajitorul IT-ist
vrajitorul IT-ist

Fyona a scris:
WAYNE JOHN a scris:wow,,,,,culturaaaa...zau deca nu e considerata azi rara avis...da io vreau ma gandesc la ea ca la pasarea phoenix....p-aci mai vine DORU MUNTEANU....si G LIIceanu cu D_NA AURORA AU FOST n aprilie 7
P-aici, pa unde?
.....desteapta foc sirena....si atenta la detalii....doara NU CUMVA VEI FI....SCORPION....DE ZODIE....

Coryna

Coryna
Biker girl

azi Liiceanu l-a secondat cu gratie pe maestru...jos palaria!...dar mai vreaaaaaaaaauuuuuuuuuu 9

Vizitato


Vizitator

WAYNE JOHN a scris:
.....desteapta foc sirena....si atenta la detalii....doara NU CUMVA VEI FI....SCORPION....DE ZODIE....
Se zice scorrrrrpion!!
Si da, e desteapta... dar cu pauze lungi si dese! 47

WAYNE JOHN


vrajitorul IT-ist
vrajitorul IT-ist

Coryna a scris:azi Liiceanu l-a secondat cu gratie pe maestru...jos palaria!...dar mai vreaaaaaaaaauuuuuuuuuu 9
.EEEEEE.....ALTELE IS REPERELE IN ZIUA DE AZI......stii.....vorba unui tomnatec venit cu bac-ul.....si plecat cu.....pluta.....de altfel de o sinceritate debordanta el....asa...."DOMN` LE......daca nici BACUL nu se mai poate cumpara cu bani....in tara asta nu se mai merita sa stai" 13

Coryna

Coryna
Biker girl

WAYNE JOHN a scris:EEEEEE.....ALTELE IS REPERELE IN ZIUA DE AZI......stii.....vorba unui tomnatec venit cu bac-ul.....si plecat cu.....pluta.....de altfel de o sinceritate debordanta el....asa...."DOMN` LE......daca nici BACUL nu se mai poate cumpara cu bani....in tara asta nu se mai merita sa stai" 13
12 vanghelie?

venus`

venus`
Fata din Milo
Fata din Milo

Coryna a scris:azi Liiceanu l-a secondat cu gratie pe maestru...jos palaria!...dar mai vreaaaaaaaaauuuuuuuuuu 9

vreau si euuuu...capitalista ce esti tu!!! 64

Coryna

Coryna
Biker girl

venus` a scris:
vreau si euuuu...capitalista ce esti tu!!! 64
avantaj, eu! 11

WAYNE JOHN


vrajitorul IT-ist
vrajitorul IT-ist

Coryna a scris:
WAYNE JOHN a scris:EEEEEE.....ALTELE IS REPERELE IN ZIUA DE AZI......stii.....vorba unui tomnatec venit cu bac-ul.....si plecat cu.....pluta.....de altfel de o sinceritate debordanta el....asa...."DOMN` LE......daca nici BACUL nu se mai poate cumpara cu bani....in tara asta nu se mai merita sa stai" 13
12 vanghelie?
....nuuuu..ca ala o luat bacu....pe bune.....asta era unul pe la 40+asa....ceva cocalar.....cu lantz de gablontz..de sfida gravitatea si....spondiloza cervicala.....acu....se uita in toamna la rezultate.....mirrrraaaat.....rau de tot....siderat asa ca nu i-au dat si lui bacu.....zau acu.....sa se dea pana-n spate....sA AJUNGA LA TOTI..... 7

WAYNE JOHN


vrajitorul IT-ist
vrajitorul IT-ist

Coryna a scris:
WAYNE JOHN a scris:EEEEEE.....ALTELE IS REPERELE IN ZIUA DE AZI......stii.....vorba unui tomnatec venit cu bac-ul.....si plecat cu.....pluta.....de altfel de o sinceritate debordanta el....asa...."DOMN` LE......daca nici BACUL nu se mai poate cumpara cu bani....in tara asta nu se mai merita sa stai" 13
12 vanghelie?
GATA,,STIU...RAPESC VENUSU....CU MOTORUL DE LA LEOAICA....SI NE STABILIM LA CAPITALA 7

Vizitato


Vizitator

WAYNE JOHN a scris:
Coryna a scris:
WAYNE JOHN a scris:EEEEEE.....ALTELE IS REPERELE IN ZIUA DE AZI......stii.....vorba unui tomnatec venit cu bac-ul.....si plecat cu.....pluta.....de altfel de o sinceritate debordanta el....asa...."DOMN` LE......daca nici BACUL nu se mai poate cumpara cu bani....in tara asta nu se mai merita sa stai" 13
12 vanghelie?
....nuuuu..ca ala o luat bacu....pe bune.....asta era unul pe la 40+asa....ceva cocalar.....cu lantz de gablontz..de sfida gravitatea si....spondiloza cervicala.....acu....se uita in toamna la rezultate.....mirrrraaaat.....rau de tot....siderat asa ca nu i-au dat si lui bacu.....zau acu.....sa se dea pana-n spate....sA AJUNGA LA TOTI..... 7
3

venus`

venus`
Fata din Milo
Fata din Milo

WAYNE JOHN a scris:GATA,,STIU...RAPESC VENUSU....CU MOTORUL DE LA LEOAICA....SI NE STABILIM LA CAPITALA 7
cu motorul? s-o crezi tu! 11

Coryna

Coryna
Biker girl

WAYNE JOHN a scris:....nuuuu..ca ala o luat bacu....pe bune.....asta era unul pe la 40+asa....ceva cocalar.....cu lantz de gablontz..de sfida gravitatea si....spondiloza cervicala.....acu....se uita in toamna la rezultate.....mirrrraaaat.....rau de tot....siderat asa ca nu i-au dat si lui bacu.....zau acu.....sa se dea pana-n spate....sA AJUNGA LA TOTI..... 7
gata stiu...printu' Ciobit 8 12

Coryna

Coryna
Biker girl

venus` a scris:cu motorul? s-o crezi tu! 11
nu stii ce pierzi! 36

WAYNE JOHN


vrajitorul IT-ist
vrajitorul IT-ist

pai ar fi asa....adrenalina.....senzatia pe care o ai cu masina dupa 170 o ai pe motor pe la 70....te mai strecori in trafic....acu.....the downside.....vaz io ca nime` in trafic nu respecta motociclistii 13

Coryna

Coryna
Biker girl

in Bucuresti nu respecta nimeni nimic, al meu motor duduie de parca as avea 1200 sub fund si tot nu's auzita/vazuta 13 numai zic ca am devenit paranoica de-a dreptu'...am senzatia ca toti vor sa-si intoarca masinile in fata mea! 3

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 3]

Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum